10 metų Bendravimo grupių vedimo patirtis. 350 sėkmingai jas pabaigusių.


Sukarintos stovyklos paaugliams "POLIGONAS" - savęs išbandymų vieta ir galimybė patirti ryšį su nepagražinta tikrove. Šiemet - kariniame Rūdininkų poligone.

Valentinas, 15 m. , iš Marijampolės, 3 kartą stovykloje 

Man patiko žygiai po pelkes. Nepatiko, kad per mažai vaisių, o taip viskas patiko. Kitais metais važiuosiu vėl.

 

 

Matas, 14 m. , iš Palangos, 2 kartą stovykloje

Patiko žygiai. Nepatiko, kad  buvo per mažai saldumynų.

 

 

Nikita, 12 m., iš Klaipėdos

Patiko žygiai, vadai, žaidimai ir olimpiados.

 

 

Kamilė, 12 m., iš Vilniaus

Patiko viskas, išskyrus dičkius. Nepatiko kruopos ir kad anksti reikia keltis.

 

 

Bernardas, 17 m., iš Šiaulių raj.

Viskas patiko!!! Blogai, kad sveikata šlubavo. Laukit manęs kitais metais.

 

 

Evaldas, 15 m., iš Varėnos

Patiko žygiai! Bet gaila, kad nevedė į pelkes, kur gilu.

 

 

Lina, 18 m., iš Vilniaus

Buvo per daug karšta. Vadovai buvo entuziastingi. Patiko pelkės, žygiai, rungtynės. Gaila, kad kitais metais nebegalėsiu atvykti... Ačiū už šauniai ir įdomiai praleistą laiką.

 

 

Justas, 13 m., iš Panevėžio

Patiko žygiai, kovos, varžybos, džiudžitsu, kudo seminarai. Patiko vadovai ir cepelinai. Nesmagu, kad nelaimėjom visų varžybų. Nepatiko, kad kai kuriuos tėvai išsivežė atskirai, o ne su visais kartu. Tikiuosi tokios stovyklos ir kitais metais.

 

 

Lukas, 12 m., iš Alytaus

Buvo gerai, tik nepatiko, kad nedavė daugiau vaisių ir šokolado ir kad miegoti leido tik iki 8.30 val.

 

Stovykloje patiko draugiški, linksmi vadovai, maistas, užsiėmimai, karinis mokymas, žygiai, rikiuotės, šturmai, estafetės, varžybos tarp būrių, savo būrio vėliavos ir dainos kūrimas. Labiausiai patiko Tamsta Tomas, Mantvydas ir Danutė. Nepatiko, kad nebuvo normalaus vandens telkinio.

 

Šios stovyklos nepeiksiu. Ji gera, nes viskas primena tikrą kariuomenę. Galėtų būti paskaitos apie ginklus, apie jų šaunamąją jėgą. Galėtų dar internetiniame tinklapyje parašyta, kad reikia dviejų porų batų, nes batai šlapi.

 

Man šita stovykla buvo faina. Labai daug sporto, nuo kurio nelieka švarių, sausų drabužių. Nepatogios lovos. Dušai žiauriai geri.

 

Tikrai  faina, kad sugalvotas toks dalykas, kaip pakelti vidury nakties. Smagu išbėgti naktį į lauką. Vadovai geri, geras maistas. Norisi daugiau užduočių su šautuvais.

 

Ši stovykla yra tokia, kokia ir turėtų būt. Man patiko dažasvydis, žygis, valgis. Vadovai šaunūs. Man viskas patiko, o labiausiai šaudyt.

 

Man šioje stovykloje patiko vadovai, geras maitinimas, sportas. Jeigu kitais metais bus tie patys vadovai, tai sugrįšiu dar ne kartą.

 

Patiko, kad visa diena būna suplanuota. Susiradau daug draugų, prie jų priskiriu ir vadovus. Jie labai šaunūs ir malonūs ir kartais mėgsta pajuokauti. Kai kitą sykį atvažiuosiu, norėčiau, kad visi trys tamsta vadovai vėl būtų šioje stovykloje.

 

2014-06-23  Labai ačiū, jog priėmėt sūnų į stovyklą. Vaikas grįžo pilnas įspūdžių ir labai patenkintas. Kitais metais taip pat norėsime sudalyvauti stovykloje - iškart rezervuojame vietą.